Galime pasidžiaugti, kad tarp įvairių pasiūlymų turime ir universalios maistinės plastikinės taros asortimentą. Maisto pramonės atstovai veikiausiai galėtų patvirtinti, kad įvairios plastikinės talpos, dėžės daugeliu atvejų yra labai palankus taros pasirinkimas. Tai junginys, į kurį įeina kokybės, patogumo ir lanksčios kainos sąvokos.

 

Maistinė plastikinė tara - universalios naudojimo perspektyvos

Šią kategoriją apima gana platus asortimento spektras ir įvairiapusiškas plastikinių dėžių, konteinerių ar kitos taros naudojimas. Maistinė tara yra gaminama iš aukščiausios kokybės plastiko, ji yra saugi sąlyčiui su maisto produktais. Rinkitės iš skirtingų variantų: perforuoto ar pilno liejimo plastikinių talpų. Dar daugiau, praktišką, įvairioms situacijoms lengvai pritaikomą naudojimą užtikrina platus temperatūrų intervalas. Tad tara maistui, kurią siūlome asortimente, yra tinkama tiek šviežiems, tiek ir šaldytiems produktams. Esant poreikiui, galima rinktis dėžes su dangčiu. Pasirinkite palankiausius sprendimus ir užtikrinkite tinkamiausias vaisių, daržovių, uogų, grybų, žalumynų, duonos, konditerijos gaminių, mėsos, žuvies, pieno produktų ar kitų gaminių laikymo sąlygas ir saugų jų transportavimą. Maistinė plastikinė tara - optimaliausias pasirinkimas!

 

Siūlome operatyvų apsipirkimą internetu!

Patogus, sklandus apsipirkimas internetu ir palankus pristatymas reikiamoje vietoje - tai, ką „Inpack“ siūlo net išrankiausiems klientams. Pasirinktas prekes pristatysime, kad ir kur esate: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar kitur. Siekiame lankstumo, todėl užtikriname, kad produkcija būtų pasiekiama ne tik didžiųjų miestų ribose.