Savo klientams siūlome įvairių prekių asortimentą, tarp kurių ir populiarumo viršūnėje esantys įvairios paskirties popieriniai maišeliai. Tokių popierinių maišelių pritaikymas - praktiškas bei universalus. Mūsų tikslas yra užtikrinti klientų poreikius ir lūkesčius įvairiose verslo srityse. Štai aukštos kokybės maišeliai, kurių gamybai naudojamas tvirtumo savybę turintis kraft popierius, tinkami ne tik dovanoms, daiktams, pirkiniams, suvenyrams ar kitos prekėms pakuoti, bet yra saugūs ir maistui laikyti. Mat kraft popierius pasižymi ir atsparumu riebalams.

Twist tipo popierinių maišelių išskirtinumas - susukto popieriaus rankenėlės. Tokios rankenėlės yra itin tvirtos, o patys maišeliai patogūs naudoti bet kurioje verslo aplinkoje: nuo mažmeninės prekybos įvairiomis prekėmis ir dovanų pakavimo iki maisto išsinešimo paslaugas teikiančių įmonių veiklos. Iš kraft popieriaus gaminami kokybiški ir tvirti Twist tipo maišeliai adekvačia kaina - protingas pasirinkimas ir plačios galimybės jūsų verslui!

Siūlome tiek Twist tipo, tiek kitus popierinius maišelius pirkti internetu. Mūsų siūloma produkcija šiuolaikinių technologijų dėka yra saugiai ir greitai prieinama visoje Lietuvoje. Tad, kad ir kur būtumėte, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kitame mieste - įsigyti reikiamas prekes dabar labai paprasta!