Plastikinė stumdoma pakyla su ratukais TW-6000

Išoriniai išmatavimai: 43,3 x 41 x 28,3 cm
Apkrova: iki 150 kg
Medžiaga: PP (Polipropilenas)

Jau daug metų populiariai naudojamos pagalbinės priemonės - stumdomos pakylos - labai palengvina darbą tiek kasdienybėje, tiek įvairiose pramonės ar verslo sferose. Tokios pakylos yra paprastas, saugus ir greitas būdas pasiekti reikiamas aukščiau sudėtas prekes ar kitus daiktus. Taigi be tokių priemonių sunku įsivaizduoti efektyvų ir kokybišką darbo užtikrinimą. Šioje prekių kategorijoje galite rasti patogias, kokybiškas ir lengvai bet kurioje srityje pritaikomas stumdomas pakylas už išties nedidelę kainą.

 

Stumdomų pakylų privalumas - paprastas naudojimas ir perkėlimas

Čia esančios plastikinės pakylos yra ne tik nedidelio svorio, bet ir turi ratukus, o tai dar labiau palengvina gaminio mobilumą - jas paprasta perstumti iš vienos vietos į kitą. Pakylos perkėlimui užtenka lengvo judesio ranka arba koja. Be to, užlipus ant pakylos, ji nusileidžia - ratukai tuomet sulenda į konstrukcijos vidų. Apačioje pakylos esantis gumos sluoksnis lemia tvirtą sąlytį su danga. Taip užtikrinimas stabilus ir saugus šios pagalbinės priemonės naudojimas.

 

Dar vienas svarbus momentas - universalus stumdomos pakylos pritaikymas

Stumdomos pakylos yra naudingas pirkinys ir dėl to, kad jas galima išties plačiai pritaikyti. Pagalbos pasiekiant aukštai sudėtus daiktus dažniausiai prireikia prekybos centruose ar sandėliuose, tačiau tai tikrai nėra vienintelės pakylų panaudojimo sritys. Patogi, saugi ir mobili pakyla praverčia ir bibliotekose, ofisuose, kitoje darbinėje aplinkoje ar netgi namų buityje. Be viso to, esant reikalui pakyla gali kuo puikiausiai atlikti ir kėdės funkciją. Akivaizdu, kad kokybiška stumdoma pakyla - nepakeičiama pagalba bet kurioje darbo situacijoje!

 

Paprastas ir greitas įsigijimas - plastikinės stumdomos pakylos internetu

Mes siūlome tiek stumdomas pakylas, tiek ir kitas asortimento prekes pirkti saugiau bei sparčiau palankiomis kainomis internetu. Šiuolaikinės technologijos lemia paprastą ir kiekvienam prieinamą apsipirkimą ne tik didmeninkams. Galime pristatyti norimas prekes ne tik Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose. Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Tauragė ar kita vietovė - pristatysime prekes jums patogioje vietoje į darbą, sandėlius ar kitur. „Inpack“ gamintojai siekia, kad kokybės ir kainos santykis užtikrintų kiekvieno kliento lūkesčius.