Išoriniai matmenys: 600 x 400 x 200 mm
Vidiniai matmenys: 568 x 368 x 198 mm Tūris: 40 L
Temperatūrinis režimas: -30°C – +70°C
Svoris: 2000 g
Medžiaga:
HDPE
Pagrindinės spalvos: raudona, žalia, geltona, juoda, mėlyna, pilka, marga. Galimos kitos. 

Išoriniai matmenys: 600 x 400 x 200 mm
Vidiniai matmenys: 568 x 368 x 198 mm Tūris: 40 L
Temperatūrinis režimas: -30°C – +70°C
Svoris: 2000 g.
Medžiaga: HDPE
Pagrindinės spalvos: raudona, žalia, geltona, juoda, mėlyna, pilka, marga. Galimos kitos.

Laikant, sandėliuojant ar iš vienos vietos į kitą transportuojant maisto produktus, įvairius daiktus ar kitas medžiagas labai svarbus momentas - tvarka ir saugumas. Žinoma, tai reikšminga tiek verslo sferoje, tiek kasdieniniame gyvenime. Prie patogumo ir tvarkos palaikymo prisidėti gali įvairios plastikinės dėžės. Šios dėžės, kurias siūlome mūsų parduotuvėje, pasižymi patvarumu, aukšta kokybe ir konkurencinga kaina. Taigi galite būti tikri, kad dėžėmis naudositės ilgą laiką. Dar vienas svarbus aspektas - universalus ir praktiškas plastikinių dėžių pritaikymas. Be viso to, platus prekių pasirinkimo spektras suteikia galimybę atsižvelgti į kiekvieno kliento poreikius.Šioje kategorijoje, atsižvelgiant į tai, kokių pageidavimų turite, lengvai rasite įvairios specifikos ir paskirties plastikines dėžes:

 

Plastikinės dėžės daiktams

Plastikinės dėžės daiktams laikyti ir sandėliuoti ypatingai patiks tvarkos mylėtojams. Tai išties puiki galimybė tvarkingai laikyti daiktus ne tik fiziniams, bet ir juridiniams asmenims. Įvairių matmenų, dizainų ir skirtingų spalvų dėžės daiktams saugoti pravers kiekvienam tiek buityje, tiek versle. Įvertinkite kokio tūrio, išmatavimų ir spalvų dėžės jums bus tinkamiausios. Mūsų asortimente rasite juodas, baltas, žalias bei pilkas plastikines dėžes.

Ypač naudinga ir paklausi prekių grupė - dėžės maistui. Čia pasirinkimų gausu. Galime pasiūlyti įsigyti tinkamiausias plastikines atskiras dėžes duonai, mėsai, žuviai, taip pat daržovėms, vaisiams ir uogoms laikyti. Plastikinės dėžės maistui itin aktualios maisto pramonės ir prekybos srityse. Didmenininkams, prekybininkams ir kitiems maisto verslu užsiimantiems asmenims bei įmonėms tokios plastikinės dėžės - patikimas, tvarus ir saugus būdas maisto produktams laikyti ir transportuoti.

Plastikinės sandėliavimo dėžės

Plastikinės sandėliavimo dėžės - tinkamas pasirinkimas įvairios paskirties daiktams ir produktams laikyti. Tokios dėžės iš tiesų yra puiki pagalbos priemonė verslo ar pramonės srityje, kuomet prireikia sandėliuoti didelį kiekį daiktų ir kitų skirtingo pobūdžio medžiagų. Tai saugus ir patikimas daiktų sandėliavimo būdas, nes asortimente siūlomų plastikinių dėžių gamybai naudojamos tvirtumą ir kokybę užtikrinančios medžiagos. Galite rinktis skirtingų išmatavimų, dydžių, aukščio ir tūrio plastikines dėžes. Siekiame pasiūlyti klientams kuo platesnį prekių asortimentą tam, kad pasirinkimas pateisintų jūsų lūkesčius!

Transportavimo dėžės

Transportavimo dėžės ypatingos tuo, kad kelionėje užtikrina gabenamų produktų saugumą. Maisto, daiktų ar įvairių kitų medžiagų transportavimą, ypač tada, kai kiekis didelis, sunku užtikrinti be saugios ir patikimos taros. Tad būtent šioje vietoje itin reikalingos patvarios, kokybiškos ir tinkamų išmatavimų dėžės už protingą kainą.

 

Sulankstomos dėžės

Sulankstomos dėžės - sprendimas, pasižymintis ypatingu, unikaliu ir ypač patogiu naudojimu. Toks pasirinkimas išskirtinis tuo, kad užtikrina erdvės taupymą. Plastikinės dėžės yra talpios ir saugios naudoti įvairiems produktams ir daiktams, o štai tuomet, kai jos tuščios, dėžių sulankstymo galimybė leidžia pasirūpinti aukščiausiu komfortu, be to, užima mažai vietos. Sulankstomos dėžės yra geras sprendimas, leidžiantis palengvinti jų sandėliavimą ir transportavimą. Sulankstomos dėžės turi paprastą, greitą atrakinimo mechanizmą - funkciją, leidžiančią plastikinę talpą greitai pritaikyti kasdieniams darbams. Naudodami sulankstomas dėžes, galite žymiai sumažinti savo sandėliavimo arba transportavimo išlaidas. Kai jos tuščios, tokią tarą paprasta greitai sulankstyti į kompaktišką formatą vos per kelias sekundes! Be to, šių sulankstomų plastikinių dėžių gamintojai užtikrina aukštą prekių kokybę, todėl dėžės išlieka patvarios net ir tuomet, kai yra dažnai naudojamos ir lankstomos. Būkite tikri, kad tokio tipo plastikinės dėžės - protingas pasirinkimas jūsų buičiai, veiklai ir verslui.

 

Plastikinės dėžės - puikus pasirinkimas patogaus transportavimo kontekste

Pagrindinis sulankstomų, susimaunančių vienas į kitą konteinerių, dėžių bruožas yra žymiai sumažintas jų tūris tuo atveju, kai jie yra tušti. Taip paprasta sutaupyti vietos ir užtikrinti komfortą sandėliuojant ir transportuojant. Be to, sulankstomas dėžes galima taupiai sukrauti vienas ant kitų. Šios teigiamos plastikinės taros savybės užtikrina saugų, efektyvų ir nebrangų tuščių dėžių laikymą, pervežimą. Siūlome platų plastikinių, erdvę taupančių konteinerių bei dėžių asortimentą. Dar daugiau, vietą taupantys konteineriai ar dėžės yra ne tik praktiško, bet ir daugkartinio naudojimo. Tad toks plastikinės taros variantas, kai dėžes saugu naudoti pakartotinai, yra ilgaamžis sprendimas, palengvinantis sudėtingus transportavimo, sandėliavimo klausimus ir mažinantis su jais susijusias išlaidas.

 

Plastikinių dėžių privalumai - aukšta kokybė, ilgalaikis naudojimas ir ekologiškumas

Visų pirma, jos yra gaminamos iš saugių žaliavų, t.y. polietileno (HDPE) ir polipropileno (PP). Tai užtikrina dėžių tvirtumą, atsparumą aplinkos poveikiams ir temperatūrų pokyčiams. Čia siūlomos dėžės yra nekenksmingos, higieniškos, saugios sąlyčiui su maisto produktais ar geriamuoju vandeniu. Be viso to, plastikines dėžes, konteinerius galima perdirbti, o tai užtikrina ekologišką ir tvarų naudojimą. „Inpack“ gamina plastikinę tarą ir iš surūšiuotų, pažeistų dėžių, t.y., jas perdirba naujam naudojimui, o tai lemia ir palankesnę prekės kainą.

 

Mes siūlome platų pasirinkimą skirtingiems klientų poreikiams

Plastikinės, sulankstomos, atviros, didelio tūrio ar mažesnės talpos uždengiamos dėžės su dangčiu - visa tai ir dar daugiau kitokių variantų daiktų ir maisto laikymui galite rasti šioje prekių kategorijoje. Užtikrinkite patogų sandėliavimą ir transportavimą rinkdamiesi labiausiai poreikius pateisinančias plastikines dėžes. Be to, dėžes iš plastiko galima laikyti geru pasirinkimu daugelyje sričių ir dėl to, kad jos yra pakankamai lengvos, tokias dėžes paprasta valyti, dezinfekuoti ir kitaip prižiūrėti.

 

Įsigykite pasirinktas plastmasines dėžes internetu

Siekiant patogumo ir laiko taupymo pirkite plastmasines dėžes ar kitus mūsų asortimento gaminius internetu. Nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste gyvenate ar esate įkūrę verslą, užtikrikriname pasirinktų prekių pristatymą į jums reikiamą vietą: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Panevėžį, Šiaulius ir kt. Pasinaudokite galimybe įsigyti prekes saugiau ir sparčiau!