Plastikinė dėžė tarai - vynui, šampanui, degtinei P75

Išoriniai išmatavimai: 410 x 332 x 362 mm
Vietos dėžėje: 12 arba 20 vnt
Svoris: 1.7 Kg
Medžiaga: HDPE

Įvairios paskirties buteliai - vieni iš tų gaminių, kuriems reikia ypatingo dėmesio ir atsakingumo. Natūralu, kad dūžtanti ar kitaip lengvai pažeidžiama tara privalo būti saugiai laikoma, sandėliuojama ir pervežama. Todėl dar viena mūsų asortimente siūloma prekių kategorija - dėžės buteliams.

Jūsų verslo patogumui siūlomos patvarios, iš kokybiškų medžiagų gaminamos, lengvos ir didelės priežiūros nereikalaujančios plastikinės dėžės tarai. Tai saugus būdas laikyti alaus ar kitokių gėrimų butelius, o prireikus saugiai juos sandėliuoti ar transportuoti iš vienos vietos į kitą.

Plastmasinės dėžės įvairiai tarai yra nesudėtingai prižiūrimos, lengvai valomos, atsparios išorės veiksniams, todėl tai yra puikus pasirinkimas jūsų verslui. Tokias plastmasines dėžes patogu naudoti įvairiose pramonės srityse, taip pat jos palengvina sudėtingus logistikos klausimus, kai pagrindinis tikslas transportuojant įvairius butelius - visapusiškas produkto išsaugojimas.

Mūsų asortimente siūloma produkcija lengvai pasiekiama klientams visoje Lietuvoje. Tad rinkitės patogumą - plastmasines dėžes alaus ar kitokiems buteliams pirkite internetu. Kokybiškos ir tvirtos dėžės tarai už palankią kainą pasieks jus ne tik Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, tačiau ir Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje bei kituose miestuose.