Šiuo metu itin didelį populiarumą daugumoje verslo sričių pelno įvairūs popieriniai maišeliai, naudingi tuo, kad yra ne tik ekologiški, bet ir plačiai pritaikomi. Tokie maišeliai yra tvirti, stilingi ir puikiai tinka skirtingoms reikmėms įvairiose situacijose: tiek maistui, tiek dovanoms ar kitiems daiktams sudėti.

Paprastai popieriniai maišeliai kiek skiriasi savo išvaizda ir turi pagrindinius skirtumus, kurie išskiria juos iš kitų. Ši kategorija apima iš kraft popieriaus gaminamus Flat tipo maišelius. Esminis jų skirtumas - rankenėlės. Flat popieriniai maišeliai turi lygias, plokščias rankenėles. Aukščiausios kokybės, patogūs ir tvirti Flat maišeliai tinka prekybininkams, maisto pramonės ar išsinešimo paslaugas teikiantiems atstovams, nes yra tinkami sąlyčiui su maisto produktais. Be to, Flat tipo maišelius galima panaudoti ir kaip ekologišką būdą verslo dovanoms pakuoti. Maišelių spalvos, įvairūs dydžiai ar spaudos galimybė užtikrina pasirinkimų įvairovę skirtingų poreikių turintiems klientams.

Dabar Flat tipo ar kitokius maišelius patogu įsigyti internetu. Popierinius maišelius prieinama kaina ar kitus mūsų siūlomus produktus pristatysime jums visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ar kituose, mažesniuose miestuose.