Plastikinis konteineris AR-IBC 1000 K 225.80-UN

Išoriniai išmatavimai: 120 x 100 x 116 cm
Padėklas: Plastikinis
Įpylimo anga: 225 mm
Išleidimo anga: 80 mm
Tūris: 1000 L
Svoris: 56,4 kg

Plastikinis konteineris AR-IBC 1000 K 150.50-UN

Išoriniai išmatavimai: 120 x 100 x 116 cm
Padėklas: Plastikinis
Įpylimo anga: 150 mm
Išleidimo anga: 50 mm
Tūris: 1000 L
Svoris: 56,4 kg

Plastikinis konteineris AR-IBC 1000 K 225.80

Išoriniai išmatavimai: 120 x 100 x 116 cm
Padėklas: Plastikinis
Įpylimo anga: 225 mm
Išleidimo anga: 80 mm
Tūris: 1000 L
Svoris: 53,4 kg
Medžiaga: HD-PE

Plastikinis konteineris AR-IBC 1000 K 150.50

Išoriniai išmatavimai: 120 x 100 x 116 cm
Padėklas: Plastikinis
Įpylimo anga: 150 mm
Išleidimo anga: 50 mm
Tūris: 1000 L
Svoris: 53,4 kg
Medžiaga: HD-PE

Patikimas įvairių prekių, o ypač maisto produktų laikymas ir pervežimas reikalauja daug atsakomybės ir apgalvotų pasirinkimų. Juk kiekvienas maisto pramone ir prekyba užsiimantis verslas privalo užtikrinti produktų šviežumą ir kokybę. Tam reikalinga speciali, saugumą garantuojanti ir būtent maistui pritaikyta tara. Šioje vietoje populiarumą turi įvairūs IBC konteineriai.

 

IBC konteinerių naudojimas įvairiems maisto produktams

Mūsų siūlomi nauji IBC konteineriai puikiai tinka sąlyčiui su skirtingais maisto produktais, o tai tik padidina šios plastikinės taros naudojimo galimybes. Tokius plastikinius konteinerius dėl talpumo, patogaus naudojimo ir nesudėtingos priežiūros kaip optimaliausią tarą įvairiems produktams dažniausiai renkasi tiek pavieniai ūkiai, tiek ir prekybos centrai. IBC konteineriai - viena patogiausių priemonių maisto pramonėje, daržininkystėje, gyvulininkystėje, prekybos ar kitoje panašioje sferoje, kuomet saugiai, talpiai ir komfortiškai reikia pristatyti produkciją užsakovams ar kitiems asmenims. Skirtingų išmatavimų IBC konteineriuose, priklausomai nuo asmeninių poreikių, saugu laikyti įvairios paskirties maistą: obuolius, kriaušes ar kitus vaisius bei jų išspaudas, taip pat daržoves ar net ir skystos konsistencijos gaminius. Tokie skirtingos talpos konteineriai yra populiarus pasirinkimas pieno produkcijai laikyti ir pervežti iš vieno taško į kitą. Saugiai į plastikinius konteinerius galima dėti varškę, išrūgas, sūrius bei kitus produktus.

 

Perforuoti ar pilno liejimo IBC konteineriai - pasirinkimas pagal individualius poreikius

Mes siekiame atsižvelgti į skirtingus klientų lūkesčius ir pageidavimus, todėl siūlome skirtingas pasirinkimo alternatyvas. Įvairių matmenų, talpos ir svorio IBC konteineriai palankiomis kainomis gali būti tiek perforuoti, tiek ir pilno liejimo. Šių konteinerių gamybai naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos. Optimalus pasirinkimas - 1000 litrų talpos konteineriai, kurie talpina didesnį kiekį maisto produktų ar skysčių, kas žymiai palengvina transportavimo klausimus, nes vienu metu be papildomos taros galima sutalpinti daugiau produkcijos. Tokios skysčių ir maisto produktų taros stabilumą užtikrina plastiko konteinerį gaubiantis rėmas ir tvirtas pagrindas. Dėl to galite būti užtikrinti transportuojamos produkcijos saugumu.

 

Plastikiniai konteineriai - praktiškumo garantas

Vis dėlto universalumas - tai tikrai ne vienintelė savybė, kodėl vietoj kitų alternatyvų, labiausiai verta rinktis plastikinius įvairių išmatavimų IBC konteinerius jūsų verslo plėtojimui. Verta pažvelgti į praktiškumo ir ilgaamžiškumo naudą. Šioje kategorijoje siūlomi konteineriai nereikalauja ypatingos specifinės priežiūros. Plastikinę tarą paprasta plauti, išvalyti, dezinfekuoti ir kitaip paruošti kitam naudojimui. Ilgainiui ji nepraras savo teigiamų savybių, nes tokie daugkartiniai konteineriai nesupus, nesideformuos ar nebus kitaip sugadinti.

 

IBC konteineriai - pristatysime į Jums reikiamą vietą visoje Lietuvoje

Galime užtikrinti savo klientams patogų apsipirkimą internetu ir sklandų pageidaujamos produkcijos pristatymą. Dabartinės technologijos leidžia pristatymą vykdyti ne tik Vilniuje ar Kaune, bet ir kituose miestuose: Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir Utenoje kt. Siūlome rinktis patogumą ir tinkamiausius jūsų verslui IBC konteinerius už konkurencingą kainą pirkti internetu saugiau ir greičiau.