Plastikinė dėžė E2

Išoriniai matmenys: 600 x 400 x 200 mm
Vidiniai matmenys: 568 x 368 x 198 mm Tūris: 40 L
Temperatūrinis režimas: -30°C – +70°C
Svoris: 2000 g
Medžiaga: HDPE
Pagrindinės spalvos: raudona, žalia, geltona, juoda, mėlyna, pilka, marga. Galimos kitos.

Plastikinė dėžė - susimaunančios viena į kitą AP-4149

Išoriniai išmatavimai: 600x400x147 mm
Svoris: 1.5 Kg
Medžiaga: HDPE

Stipriausia Plastikinė dėžė - susimaunančios viena į kitą AP-5101

Išoriniai išmatavimai: 700x450x265 mm
Keliamoji galia: 50 kg
Svoris: 3.5 Kg
Medžiaga: HDPE

Plastikinė dėžė - susimaunančios viena į kitą AP-4169

Išoriniai išmatavimai: 600x400x220 mm
Svoris: 1.6 Kg
Medžiaga: HDPE

Plastikinė dėžė - susimaunančios viena į kitą P63-320

Išoriniai išmatavimai: 600x400x320 mm
Tūris: 56 L
Svoris: 2.7 Kg
Medžiaga: HDPE

Plastikinė dėžė - susimaunančios viena į kitą P2.2-285

Išoriniai išmatavimai: 600x400x285 mm
Tūris: 53 L
Svoris: 1.9 Kg
Medžiaga: HDPE

Plastikinė dėžė - susimaunančios viena į kitą P2-180

Išoriniai išmatavimai: 600x400x180 mm
Tūris: 30 L
Svoris: 1.4 Kg
Medžiaga: HDPE

Patogaus, tvarkingo ir optimalaus įvairių prekių sandėliavimo bei transportavimo klausimas yra aktualus bet kurioje verslo srityje: pramonėje, ūkininkystėje, mažmeninėje ar didmeninėje prekyboje ir kt. Juk čia svarbu ne tik tvarkingai sudėtos prekės, maisto produktai ir kiti gaminiai, bet ir jų prekinės išvaizdos, šviežumo ir kitų teigiamų savybių išlaikymas. Dažniausiu pasirinkimu dėl patogaus, praktiško ir netgi universalaus naudojimo prekių laikymui, jų sandėliavimui ir transportavimui yra naudojamos įvairiausios plastikinės dėžės. Be abejonės, tokio tipo dėžės yra naudingos ir namų buityje - tvarkai kasdienybėje palaikyti.

Kalbant apie plastikinių dėžių naudojimą, ypač kai jų kiekis yra labai didelis, iškyla ir dar viena problema - pačių dėžių laikymo galimybės net tada, kai jos yra tuščios. Kaip saugiai ir patogiai jas sandėliuoti ar pervežti? Tam yra puiki plastikinės taros alternatyva. Tai sulankstomos dėžės, gaminamos iš aukščiausios kokybės žaliavų. Šioje kategorijoje rasite tvirtas ir lengvai pritaikomas plastikines dėžes jūsų buičiai bei verslo sėkmei.

 

Plastikinės sulankstomos dėžės - komfortas ir vietos taupymas viename

 Tokios dėžės yra vienas patogiausių pasirinkimų jūsų verslui. Be praktiško pritaikymo jos labiausiai džiugina tuo, kad yra lengvai sulankstomos tada, kai yra tuščios. Tokiu būdu užimdamos mažiau vietos plastikinės sulankstomos dėžės nesukelia sunkumų jas sandėliuojant ar transportuojant. Sulankstytas dėžes patogu talpiai sukrauti ir iškrauti, jas saugiai galima dėti vieną ant kitos, todėl šios galimybės lemia tokių dėžių populiarumą tarp įvairių gaminių prekybininkų bei pirkėjų.

 

Dar vienas svarbus privalumas - universalus plastikinių dėžių panaudojimas

Mes siūlome klientams skirtingų išmatavimų, talpos ir paskirties sulankstomas dėžes, tad kiekvienas atras labiausiai poreikiams tinkamą variantą. Šios dėžės gali būti pilno liejimo arba su orui pralaidžiais tarpeliais, kitaip tariant, perforuotos. Skirtingi pasirinkimai užtikrina dar platesnį dėžių panaudojimo spektrą: nuo daržovių ir vaisių iki pieno ar konditerijos produktų laikymo. Sulankstoma plastikinė dėžė - tai, ko reikia komfortiškumui užtikrinti.

 

Plastikinės sulankstomos dėžės - ilgaamžiškumo ir paprastos priežiūros garantas

Pasirinkus kokybiškas plastikines dėžes neteks nusivilti. Pasitelkiant moderniausias technologijas iš aukščiausios kokybės medžiagų gaminamos dėžės pasižymi ilgalaikiu naudojimu. Mat toks pasirinkimas, priešingai nei medinės ar popierinės dėžės, yra išties ilgaamžis. Laikui bėgant jos nekeičia formos, yra atsparios drėgmei ar šalčiui, todėl neturi savybės pūti. Plastikines dėžes paprasta plauti, be to, galima dezinfekuoti. Patikimi gamintojai paruošė sulankstomas dėžes taip, kad net ir po ilgo naudojimo jos lieka tvirtos bei kokybiškos. Galite būti tikri, kad ir dažnai lankstomos plastikinės dėžės greitai nesusidėvės. Mūsų tikslas - kokybiška produkcija ir patenkinti klientų lūkesčiai.

 

Siūlome patogų prekių pristatymą Lietuvoje

Dabar įsigyti priimtiniausias sulankstomas plastikines dėžes adekvačia kaina labai paprasta ir greita - išsirinkite jas internetu. Pristatysime jūsų užsakymą visoje Lietuvoje. Tad nepaisant to, kur kokybiškų dėžių reikia: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ar kitame mieste, taupykite laiką ir rinkitės lankstų apsipirkimą internetu. Belieka nuspręsti, kokių matmenų, svorio ir kurios specifikos plastikinių dėžių jums reikia labiausiai.