Sėkmingo verslo paslaptis - ne tik prekių ar paslaugų kokybė, bet ir atsakingas požiūris į klientus. Prekybos centrai ar kitos prekyvietės nėra jokia išimtis. Tam, kad tinkamai išnaudotumėte prekybos patalpą ir užtikrintumėte patogumą pirkėjams, svarbu pasirūpinti reikiamomis pagalbinėmis priemonėmis. Vieni populiariausių prekybinės įrangos pasirinkimų - komfortiški, daugkartiniai, plastikiniai pirkinių krepšiai ir kokybiški vežimėliai.

Pirkinių krepšiai - įrankis, be kurio šiandien sunku įsivaizduoti komfortišką apsipirkimą parduotuvėje. Prekybos centruose ar kitose prekyvietėse plačiai naudojami plastikiniai daugkartiniai krepšiai su rankenomis, be jokios abejonės, labai palengvina visą apsipirkimo procesą. Prekybininkų atžvilgiu tokius krepšius paprasta prižiūrėti, valyti, dezinfekuoti ir pervežti iš vienos vietos į kitą. Mat juos lengva sudėti vienas į kitą, o tai padeda palaikyti tvarką, patogumą, be to, tokiu būdu sutaupoma vietos transportavimo ir sandėliavimo atžvilgiu.

Privaloma priemonė parduotuvėje - vežimėlis prekėms vežti. Šiuolaikiniuose prekybos centruose randami prekių vežimėliai su ratukais yra itin paklausus įrankis tarp pirkėjų. Tokie vežimėliai pirkėjams leidžia vienu metu sutalpinti didelį kiekį prekių ir tuo pačiu taupo jų jėgas. Trumpai tariant, manevringi ir patogūs metaliniai vežimėliai - platesnės prekių krovimo ir pervežimo galimybės.
Šioje kategorijoje rasite patogios konstrukcijos, racionalios talpos, turinčius vaikiškos sėdynės galimybę, patvarius vežimėlius parduotuvėms. Nenaudojamus vežimėlius galima lengvai sustumti vienas į kitą, o tai labai optimizuoja sandėliavimo procesą ir palengvina transportavimą.

Dar vienas pasiūlymas - vežimėlis, specialiai pritaikytas pirkinių krepšiams. Tai patogus būdas norint vienoje vietoje turėti kelis plastikinius pirkinių krepšelius ir taip palengvinti gausesnį apsipirkimą. Tokiame vežimėlyje, kuris pasižymi funkcionalumu ir lengvu valdymu, yra įrengtos dvi erdvės, kuriose komfortiškai galima sudėti plastikinius pirkinių krepšelius. Tai puiki pagalbos priemonė tiek apsipirkinėjant prekybos centre, tiek ir sandėlyje pervežant krepšius ar prekes.

Jūsų patogumui, Inpack siūlo sklandų apsipirkimą internetu ir naudingas pristatymo sąlygas. Pirkinių krepšius ir vežimėlius ar bet kurias kitas prekes mes pristatysite jums tinkamiausioje vietoje ne tik į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, bet ir į mažesnius Lietuvos miestus. Įvertinkite, kokių pagalbinių priemonių prekybos vietoje reikia labiausiai ir įsigykite jas patogiau už adekvačias kainas!