Užsiimate vištų, kitų paukščių auginimu arba ketinate juos įsigyti ir susiduriate su transportavimo sunkumais? „Inpack“ kokybišką produkciją teikianti įmonė siūlo klientams komfortišką sprendimo būdą - transportavimo dėžes paukščiams, vištoms. Tai naudingas pasirinkimas gyvūnų augintojams, ūkininkams, prekybininkams ir kitiems.
Transportavimo dėžės vištoms ar kitiems paukščiams yra unikalus sprendimas, kurį pasirinkę galėsite būti užtikrinti ir ramūs dėl pervežamų gyvūnų saugumo ir būklės.

Transportavimo dėžė paukščiams - sprendimas, kurį apjungia ilgaamžis naudojimas, neįpareigojanti priežiūra ir konkurencinga kaina. Iš aukščiausios kokybės žaliavų, pasitelkus moderniausias technologijas, gaminamos plastikinės dėžės sukurtos taip, kad užtikrintų komfortišką būklę ir saugumą vištoms, paukščiams visos kelionės metu. Dėžė turi tarpelius, kurie užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją. Be to, tokios dėžės nereikalauja ypatingos priežiūros, jas lengva valyti, dezinfekuoti. Šios pervežimui naudojamos dėžės yra atsparios aplinkos poveikiui, tad toks pasirinkimas yra gera investicija į ilgalaikį naudojimą. Pasirinkite tinkamiausias jūsų poreikiams transportavimo dėžes ir užtikrinkite sklandų paukščių gabenimą!

Jūsų patogumui - operatyvus asortimento įsigijimas internetu. Taupykite savo brangų laiką ir pirkite verslui ar namų ūkiui reikalingą produkciją internetu už palankias kainas. Savo ruožtu mes pasirūpinsime, kad transportavimo dėžės vištoms ar bet kurios kitos asortimento prekės pasiektų jus visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir kitur.
Kokybiškos, tvirtos ir patogios dėžės paukščiams, vištoms - tai, ko reikia saugiam jų pervežimui!