Popieriniai maišeliai - populiarus pakavimo būdas mažmeninėje ar didmeninėje prekyboje, maisto išsinešimo srityje, bet kurios kitos sferos versle ir netgi kasdieniniame gyvenime buityje. Juose patogu ne tik sudėti daiktus, prekes, maistą, bet ir supakuoti dovanas. Patvarūs popieriniai maišeliai su rankenėlėmis - tai, ką siūlome klientams šioje prekių kategorijoje.

Mūsų asortimentas - galimybė įgyvendinti skirtingus poreikius. Siūlome įvairius popierinius maišelius su rankenėlėmis, kurios užtikrins patogų pakuotės naudojimą, tvirtumą ir estetinį įspūdį. Rinkitės popierinius maišelius su rankenėlėmis priklausomai nuo asmeninių idėjų ir vizijų. Maži, dideli, keleto skirtingų spalvų ir paskirties popieriniai maišeliai su rankenėlėmis - sprendimas priklauso tik jums.

Twist ar Flat tipo rankenėlės? Galime pasiūlyti jums keletą skirtingų maišelių rankenėlių variantų. Twist principo rankenėlės yra tarsi virvelinės, pagamintos iš kokybiško susukto popieriaus. Maišeliai su Flat tipo rankenėlėmis kiek kitokie. Šiuo atveju rankenėlės yra lygios, plokščios. Tokie popieriniai maišeliai gali būti keleto spalvų ir skirtingų dydžių, o tai dar labiau praturtina pasirinkimo įvairovę.

Popieriniai maišeliai su rankenėlėmis - estetika, kokybė, patvarumas ir dar patogesnis naudojimas! Jums belieka pasirinkti priimtiniausią variantą internetu, o mes pasirūpinsime, kad pirkiniai jus pasiektų, kad ir kur jūs būtumėte: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar kitur.