Dabartiniu laikotarpiu dauguma prekybininkų, maisto pramonės atstovų, įvairių verslininkų ir net pavienių žmonių susiduria su tam tikros taros poreikiu. Daugelyje sričių tai yra vienas optimaliausių pasirinkimų, kurį paprastai nulemia palankus gaminių kokybės ir kainos santykis. „Inpack“ gamintojai siūlo vartotojams įvairios paskirties plastikinę tarą. Tai vieni populiariausių asortimento gaminių, kur kiekvienas lengvai atranda labiausiai individualiai situacijai tinkantį variantą. Plastikinės talpos - tai, kas apima plataus pasirinkimo, aukštos kokybės, praktiško naudojimo ir adekvačios kainos sąvoką. Šios skirtingos paskirties plastikinės talpos palengvins tiek verslo, tiek namų buities užduotis. Rinkitės geriausią taros alternatyvą internetu jau dabar!

Plastikinės talpos - ką siūlome Jums?

Šioje kategorijoje rasite tiek mažas, tiek dideles įvairiam naudojimui pritaikytas skirtingų modelių plastikines talpas. Išsirinkite tinkamiausias talpas ir suteikite produktų, skysčių ir kitų medžiagų apsaugą sandėliavimo vietoje ar bet kurios kelionės metu. Čia siūlomos iš aukštos kokybės medžiagų gaminamos plastikinės talpos puikiai tinka sąlyčiui su maistu ar vandeniu. Būkite tikri, kad jūsų sandėliuojami ar transportuojami maisto produktai (daržovės, vaisiai, obuoliai, uogos, grybai, žalumynai, konditerijos, pieno gaminiai ir kt.) ar geriamas vanduo bus apsaugoti nuo galimų pažeidimų. Tinkamos laikymo sąlygos, tarp kurių ir specialiai pritaikyta tara, padeda išlaikyti šviežumo bei prekinės išvaizdos kriterijus. Pasirinkite tinkamas maistines talpas atsižvelgdami į poreikius: maža dėžė uogoms, didelė dėžė mėsai, žuviai ar 1000 litrų talpos konteineris su kraneliu vandeniui - pasirinkimą lemia jūsų veiklos sritis ir asmeniniai lūkesčiai. „Inpack“ asortimente rasite platų pasirinkimą specializuotos skirtingų išmatavimų ir talpos produkcijos.

Plastikinės talpos - sprendimas, kuriame susipina praktiškas panaudojimas, tvarumo savybės ir nesudėtinga priežiūra

Plastikiniai pasirinkimai maisto pramonėje itin naudingi dėl to, kad turi daugybę teigiamų savybių. Tokio tipo tara pasižymi ilgaamžiškumu, nes neturi polinkio deformuotis, ji nepūva, nepelija, yra atspari įvairiems pažeidimas ir aplinkos poveikiui. Be visų šių pliusų, plastikinės talpos džiugina ir paprasta priežiūra: valymu, dezinfekavimu aukštesnėje temperatūroje ir pan. Akivaizdu, kad įvairios dėžės maistui (perforuotos, pilno liejimo, su dangčiu ar be jo), taip pat racionalių išmatavimų ir skirtingos talpos konteineriai (perforuoti, pilno liejimo, su kraneliu ir kt.) - optimali galimybė saugiai laikyti ir pervežti maistą ar vandenį. Dar daugiau, šios talpos apima platų darbinės temperatūros intervalą, o tai dar labiau padidina gaminių naudojimosi spektrą.

Plastikinių talpų pristatymas visuose Lietuvos miestuose

Orientuodamiesi į klientų patogumą ir lūkesčių patenkinimą, „Inpack“ siūlo prekių pristatymą ne tik į didžiuosius Lietuvos miestus. Taigi, nesvarbu, kur reikalingos plastikinės talpos ar bet kuri kita įmonės produkcija, užsakymai pasieks jus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir kituose mažesniuose miestuose. Taupykite brangų laiką ir užsisakykite pageidaujamus verslui ar netgi buities reikmėms kokybiškus gaminius patraukliomis kainomis internetu. Savo ruožtu mes siekiame užtikrinti sklandų apsipirkimą internetu ir operatyvų pristatymą kone visoje Lietuvoje.

Plačios paskirties plastikinės talpos - pasirinkimas, palengvinantis sudėtingus sandėliavimo ir pervežimo klausimus. Kitaip tariant, tai yra nepamainoma ir universaliai pritaikoma pagalba verslininkams. Pasirūpinkite, kad užsakovus ar pirkėjus pasiektų šviežia, kokybiška ir nepažeista produkcija!