Plastikinė dėžė E2

Išoriniai matmenys: 600 x 400 x 200 mm
Vidiniai matmenys: 568 x 368 x 198 mm Tūris: 40 L
Temperatūrinis režimas: -30°C – +70°C
Svoris: 2000 g 
Medžiaga: HDPE 
Pagrindinės spalvos: raudona, žalia, geltona, juoda, mėlyna, pilka, marga. Galimos kitos.

Plastikinės dėžės - viena labiausiai naudojamų priemonių įvairiose situacijose. Tokį pasirinkimą nulemia universalus naudojimas, aukšta kokybė, paprasta priežiūra, ilgaamžiškumas ir palanki kaina. Jokia išimtis ir maisto pramonė. Gamintojai, prekybininkai ir kiti maisto srities atstovai veikiausiai pritartų, kad čia ypatingai svarbūs aspektai - maisto produktų laikymo sąlygos ir komfortas. Tad siekiant, kad maisto produktų laikymas būtų tinkamiausias, pravartu naudoti specialiai maistui pritaikytą tarą. Kokybės ir patogumo santykį užtikrina maistui skirtos plastikinės dėžės. Šioje kategorijoje rasite tokių plastikinių dėžių pasirinkimą, kurį lengvai pritaikysite pagal poreikius. Pasirinkimo galimybę padidina skirtingų modelių, dydžių ar spalvų plastikinės dėžės.

 

Plastikinės dėžės maistui pasižymi plačiu pritaikymu įvairiems produktams

Įvairiapusiškai naudojamos plastikinės dėžės maisto pramonei - tinkamiausias sprendimas už konkurencingą kainą. Čia siūlomos dėžės yra saugios sąlyčiui su maistu, todėl galite būti tikri dėl įvairios produkcijos šviežumo ir prekinės išvaizdos išlaikymo. Šiose dėžėse drąsiai galite laikyti įvairius produktus: mėsą, žuvį, daržoves, vaisius, uogas, birius produktus, konditerijos gaminius ir kt. Maisto pramonei skirtas dėžes saugu naudoti pačioms įvairiausioms situacijoms, kadangi tokios plastikinės dėžės yra pritaikytos gana plačiam temperatūrų intervalui. Dar daugiau, plastikiniai pasirinkimai lemia ilgaamžiškumą.

 

Plastikinių dėžių maistui pliusai - praktiškas panaudojimas ir palanki kaina

Maisto laikymui skirtos plastikinės dėžės yra pagamintos iš saugių, kokybiškų medžiagų taip, kad užtikrintų tinkamą drėgmę, temperatūrą, o tai lemia jose laikomų produktų šviežumą. Plastikinės dėžės maisto pramonei - optimalus pasirinkimas ne tik laikant, sandėliuojant, bet ir transportuojant įvairius produktus. Dar vienas svarbus momentas - plastikinės dėžės nereikalauja išskirtinės priežiūros. Jas paprasta valyti, plauti, dezinfekuoti. Naudokitės tinkamomis, kokybiškomis priemonės ir užtikrinkite maisto saugumą laikymo ir transportavimo kontekste!

 

Plastikinės dėžės maistui ir kita asortimento produkcija pasieks jus visoje Lietuvoje

Siekiant patogumo, siūlome sklandų apsipirkimą internetu. Mes, savo ruožtu, garantuojame operatyvų prekių pristatymą į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Panevėžį, Šiaulius ir kitus Lietuvos miestus. Tegul talpios ir komfortiškos plastikinės dėžės užtikrina sklandžią maisto pramonės veiklą!