Plastikiniai gaminiai jau kuris laikas yra vienas populiariausių pasirinkimų tarp skirtingų sričių verslininkų. Dėl patogumo, aukštos kokybės ir, palyginus su kitomis alternatyvomis, nedidelės kainos iš plastiko gaminamus produktus dažnai renkasi daržovių augintojai, ūkininkai, gamybos srities darbuotojai, prekybos centrai ir pan. Taigi, tarp plataus prekių asortimento „Inpack“ siūlo ir universaliai naudojamą įvairios paskirties plastikinę tarą. Šioje kategorijoje nesunku surasti labiausiai lūkesčius pateisinantį plastikinės taros variantą, kadangi čia jūsų laukia platus pasirinkimas: nuo skirtingų dydžių ir spalvų dėžių maistui iki didelės 1000 litrų talpos skysčiams.

 

Siūlome universalias ir praktiškas plastikinės taros galimybes

 Įvairių dydžių, talpos ir modelių plastikinės taros pasirinkimai leidžia atsižvelgti į kiekvieno vartotojo poreikius. Tokio sprendimo dėka užtikrinsite saugų daiktų, prekių ar maisto produktų bei skysčių laikymą, sandėliavimą, transportavimą. Pasirinkus plastikines talpas būsite tikri, kad jose esantis turinys liks nepažeistas, nesugadintas ir tinkamos prekinės išvaizdos. Plastikinė tara daugeliu atvejų yra nepamainoma priemonė pačiose įvairiausiose srityse. Tai puikus derinys, kurį tarpusavyje naudingai apjungia universalumas, praktiškas naudojimas, nesudėtinga priežiūra ir lanksti kainos galimybė. „Inpack“ plastikinės taros gamintojų sprendimai - unikali pagalba verslui!

 

Skirtingos plastikinės dėžės - pasirinkimas priklauso nuo jūsų

Čia siūlome įvairaus pobūdžio plastikinę tarą. Maistinė tara puikiai tiks sudėti ar kelionės metu saugiai išlaikyti daržoves, grybus, uogas, mėsą, žuvį, konditerijos gaminius ir kitus produktus. Galima rinktis tiek pilno liejimo, tiek ir perforuotas plastikines skirtingos talpos dėžes. Pastarasis sprendimas, turintis orui pralaidžius tarpelius, užtikrina oro cirkuliaciją, todėl kuo puikiausiai išsaugo vaisių, daržovių ir uogų šviežumą. Dar daugiau, čia siūloma plastikinė tara gali būti naudojama skirtingame temperatūrų intervale, o tai dar labiau praplečia universalumo galimybes. Be visų šių savybių verta paminėti ir tai, kad dėžes paprasta prižiūrėti, galima dezinfekuoti aukštesnėje temperatūroje. Taip pat toks plastikinės taros pasirinkimas palengvina sandėliavimo klausimus vietos atžvilgiu, kai pati tara yra nenaudojama. Mat tokios dėžės - paprastai susimaunančios viena į kitą.

 

Sutaupykite laiko ir įsigykite plastikinę tarą verslui ar buičiai internetu

Džiugu tai, kad šiuolaikinės technologijos leidžia apsipirkti nepaisant laiko ir vietos. Išsirinkite tinkamiausias dėžes maistui, skysčiams ar kitoms medžiagoms laikyti internetu, o mes savo ruožtu pasirūpinsime pristatymu kone visoje Lietuvoje. Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai ar kita vietovė - apsipirkite sklandžiai, operatyviai ir saugiai nepaisant to, kur esate.