Didmenininkai, prekybininkai, ūkininkai, maisto išsinešimo paslaugas teikiančios įmonės ir panašios srities verslininkai privalo užtikrinti, kad vartotojus ar užsakovus pasiekianti maisto produkcija būtų aukščiausios kokybės, šviežia, turinti geriausią prekinę išvaizdą. Neretai įvairių rūpesčių ir netikėtumų atsiranda tuomet, kai daržoves, vaisius, uogas, grybus, mėsą, žuvį, konditerijos gaminius ir visus kitus maisto produktus reikia pervežti nuo vienos vietos į kitą. Kelionės metu svarbu užtikrinti produkcijos saugumą. Šioje vietoje universalia ir praktiška pagalbos priemone tampa specialiai pritaikyta tara - maisto transportavimo dėžės.

Šioje kategorijoje įvairius plastikinės taros variantus ruošiantys „Inpack“ gamintojai siūlo ir maisto transportavimui skirtas dėžes už konkurencingą kainą. Tai yra tas pasirinkimas, kuris palankiai prisidės prie patogaus maisto gaminių pervežimo iš vienos vietos į kitą!

Maisto transportavimo dėžės - puikus pasirinkimas, į kurį įeina aukšta kokybė, tvarumas, paprasta priežiūra ir patraukli kaina. Išsirinkite reikiamų išmatavimų transportavimo dėžes maistui ir pasirūpinkite, kad produkcija kelionės metu būtų saugi, o užsakovą pasiektų tik geriausios būklės!

Patogumo užtikrinimas - sklandus apsipirkimas internetu ir operatyvus pirkinių pristatymas Lietuvoje. „Inpack“ siūlo jums platų kokybiškų prekių asortimentą, galimybę įsigyti reikiamus gaminius internetu, protingas kainas ir greitą pristatymą. Pasirūpinsime saugiu jūsų užsakymo pristatymu ne tik Vilniuje, bet ir kituose miestuose: Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kitur.