Plastikinė dėžė E2

Išoriniai matmenys: 600 x 400 x 200 mm
Vidiniai matmenys: 568 x 368 x 198 mm Tūris: 40 L
Temperatūrinis režimas: -30°C – +70°C
Svoris: 2000 g
Medžiaga: HDPE
Pagrindinės spalvos: raudona, žalia, geltona, juoda, mėlyna, pilka, marga. Galimos kitos.

Populiarumo viršūnėje tarp vartotojų sėkmingai laikosi įvairūs plastikinių dėžių variantai, džiuginantys nedidele kaina ir itin plačiomis naudojimosi galimybėmis. Aukščiausiam komfortui ir praktiškumui užtikrinti siūlome klientams platų įvairios paskirties plastikinės taros pasirinkimą, kur jūsų laukia ir didelės plastikinės dėžės. Tai puiki priemonė tvarkai, švarai ir saugumui užtikrinti, nes čia galite sudėti didesnį kiekį įvairių medžiagų, priklausomai nuo kiekvieno poreikių ir lūkesčių. Kuris pasirinkimas jums tinka labiausiai?

Didelės plastikinės dėžės - įvairiapusiškas ir ilgaamžis sprendimas

Plastikinių dėžių teigiamos savybės lemia dažną tokios taros naudojimą įvairiose situacijose: pramonėje, gamyboje, logistikoje, prekyboje, versle, namuose ir kt. Didelės dėžės talpina didesnį kiekį produktų ar daiktų, todėl tai geras variantas - sandėliavimo ar transportavimo kontekste nebereikia rūpintis papildomomis taros priemonėmis. Jūsų patogumui, galite pasirinkti dėžes su dangčiu, taip užtikrinsite papildomą saugumą.

Mūsų siūlomą produkciją, taip pat ir dideles plastikines dėžes, pristatysime jums visoje Lietuvoje. Reikiamus gaminius galite įsigyti sklandžiai ir greitai tiesiog internetu, o mes užtikrinsime operatyvų pristatymą ne tik Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestuose, bet ir mažesniuose: Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir pan.