Plastikinė dėžė E2

Išoriniai matmenys: 600 x 400 x 200 mm
Vidiniai matmenys: 568 x 368 x 198 mm Tūris: 40 L
Temperatūrinis režimas: -30°C – +70°C
Svoris: 2000 g
Medžiaga: HDPE
Spalva: balta

Prekėms, daiktams, maisto gaminiams ar kitos paskirties medžiagoms laikyti prireikia papildomų priemonių. Tam, kad išlaikyti tvarką ir patogumą, dažniausiai į pagalbą pasitelkiamos įvairios mažos ir didelės plastikinės dėžės. Tai universalus, praktiškas ir nedidele kaina išsiskiriantis pasirinkimas, kurio dėka įvairūs daiktai ir priemonės atranda savo vietas ir išlaiko kokybę bei saugumą laikant ar pervežant juos iš vieno taško į kitą. Šioje kategorijoje rasite aukštos kokybės, praktiškas ir tvarias baltas plastikines dėžes, kurias galite įsigyti internetu už priimtiną kainą.

Baltos plastikinės dėžės - estetinio vaizdo ir praktiškumo junginys

Toks pasirinkimas optimalus tuo, kad baltas dėžes nesunku pritaikyti bet kurioje srityje. Jos atrodo itin estetiškai, todėl drąsiai gali būti laikomos ir matomoje vietoje. Plastikines dėžės pasižymi patogumu ir universaliomis panaudojimo galimybėmis. Be to, plastikiniai taros variantai nereikalauja ypatingos specifinės priežiūros, laikui bėgant nekeičia formos, nepūva ir nepelija. Tai ilgaamžis gaminys, kurį privalu turėti tiek versle, tiek buityje.

Baltos plastikinės dėžės - pristatymas visoje Lietuvoje

Baltas plastikines dėžes ir kitus asortimente esančius produktus pristatysime ten, kur jums patogiausia. Nesvarbu, kuriame mieste esate - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar kitame, savo užsakymą gausite tiesiai į namus ar darbovietę. Mums svarbu, kad klientai liktų patenkinti ne tik prekių kokybe, bet ir maloniu, sklandžiu aptarnavimu ir prieinamomis kainomis.