Plastikinis konteineris AR-BBG 1210R

Išoriniai išmatavimai: 120 x 100 x 93 cm
Vidiniai išmatavimai: 111 x 91 x 61 cm
Tūris: 670 L
Svoris: 38,76 kg
Medžiaga: 1 A HD-PE

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta Oi kažkas ne taip! Bandykite dar kartą. Įveskite teisingą apsaugos kodą.

Tinkama saugojimo sprendimų paieška yra būtina bet kurio verslo sėkmei. Mūsų plastikinis konteineris AR-BBG 1210R – tai daugiau nei tik saugojimo vieta; tai atspindys mūsų įsipareigojimo patvarumui, lankstumui ir klientų pasitenkinimui. Sukurti naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas ir pažangiausias gamybos technologijas, mūsų plastikiniai konteineriai yra idealiai pritaikyti įvairioms paskirtims – nuo maisto produktų laikymo iki tepalų saugojimo.

Kiekvienas plastikinis konteineris iš mūsų asortimento yra sukurta atsižvelgiant į vartotojų poreikius, suteikiant įvairių dydžių ir formų pasirinkimą, kad galėtumėte rasti tobulą sprendimą Jūsų specifiniams reikalavimams. Nuo mažų dėžučių asmeniniam naudojimui iki didelių konteinerių, kurie tinka prekių sandėliavimui, mūsų produktai užtikrina aukštą kokybę ir patikimumą.

Inpack yra įsipareigojusi teikti išskirtinę vertę savo klientams, siūlydama konkurencingas kainas, aukštą produktų kokybę ir nepriekaištingą klientų aptarnavimą. Atraskite mūsų „Plastikinių Konteinerių“ asortimentą ir raskite idealų saugojimo sprendimą, kuris atitiktų jūsų verslo ar asmeninius poreikius, skatindamas tvarką ir efektyvumą.