Pirkinių vežimėlis su vaiko sėdyne
Krepšio tūris: 130 L
Apkrova: 130 kg
Ratukų diametras: 125 mm
Cinkuotas + lakas

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta Oi kažkas ne taip! Bandykite dar kartą. Įveskite teisingą apsaugos kodą.

Inpack visada siekia užtikrinti, kad jūsų pirkinių patirtis būtų ne tik patogi, bet ir efektyvi. Mūsų Pirkinių Vežimėlis DA-293 – tai daugiau nei tik įrankis prekėms gabenti; tai mūsų įsipareigojimo patogumui, funkcionalumui ir klientų pasitenkinimui įrodymas. Sukurti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir naudojant pažangiausias technologijas, mūsų pirkinių vežimėliai yra pritaikyti įvairiems pirkėjų  poreikiams – nuo lengvo ir kompaktiško dizaino, skirtų greitiems apsipirkimams, iki didesnių, atsparių modelių, tinkamų sunkioms prekėms.

Inpack supranta, kad pirkinių vežimėliai yra neatsiejama parduotuvių ir prekybos centrų dalis, todėl mes siūlome pritaikytus sprendimus verslams. Mūsų pirkinių vežimėliai yra prieinami įvairiuose dydžiuose ir konfigūracijose, galintys patenkinti bet kokio dydžio parduotuvės ar prekybos centro reikalavimus, skatinant efektyvumą ir patogumą tiek klientams, tiek darbuotojams.

Inpack yra įsipareigojusi palaikyti aukštą kokybės ir patikimumo standartą, siūlydama konkurencingas kainas ir išskirtinį klientų aptarnavimą. Atraskite mūsų platų pirkinių vežimėlių asortimentą ir raskite idealų modelį, kuris ne tik atitiks jūsų pirkėjų lūkesčius, bet ir prisidės prie jūsų verslo efektyvumo bei augimo.