Išoriniai matmenys: 600 x 400 x 170 mm

Vidiniai matmenys: 568 x 368 x 156 mm

Temperatūrinis režimas: -30°C – +70°C

Svoris: 1,36 kg

Medžiaga: HDPE

Pagrindinės spalvos: žalia, juoda. Galimos kitos.

Inpack supranta, kokia svarbi yra pakuotė jūsų verslo sėkmei. Todėl mūsų Plastikinė dėžė KB6417 – tai daugiau nei tik talpa - tai mūsų įsipareigojimo kokybei, inovacijoms ir klientų pasitenkinimui įrodymas. Gaminame iš aukščiausios kokybės medžiagų ir naudojant pažangiausias technologijas, plastikinė dėžė KB6417 yra sukurta patenkinti įvairias gamybos, prekybos, sandėliavimo ir transportavimo reikmes.

Nesvarbu, ar tai mūsų tvirtos plastikinės dėžės, tinkamos viskam nuo pramoninio saugojimo iki maisto saugumo, ar mūsų universalūs transportavimo vežimėliai, puikiai tinkantys mažmeninei prekybai ar sandėliavimui, kiekvienas produktas mūsų asortimente yra sukurtas, kad pagerintų jūsų verslo operacijas. Mūsų plastikinė dėžė KB6417, prieinama įvairiuose tipuose ir dydžiuose.

Inpack yra įsipareigojusi patenkinti net pačių reikliausių klientų lūkesčius, siūlydama ne tik pranašesnę produkto kokybę ir konkurencingas kainas, bet ir malonų bei bendradarbiavimui palankų pirkimo patyrimą. Atraskite mūsų platų produktų asortimentą ir raskite idealų sprendimą, kuris palaikytų jūsų verslo augimą ir efektyvumą.