Plastikinė dėžė - susimaunančios viena į kitą P2-180

Išoriniai išmatavimai: 600x400x180 mm
Tūris: 30 L
Svoris: 1.4 Kg
Medžiaga: HDPE

Plastikinė dėžė P1-235

Išoriniai išmatavimai: 600x400x235 mm
Tūris: 40 L
Svoris: 1.7 Kg
Medžiaga: HDPE

Puslapis 2 iš 2

Vienu iš dažniausiai vartojamų produktų daugelio gyvenime galima laikyti duoną ir įvairius konditerijos gaminius. Natūralu, kad dėl didelės paklausos svarbu užtikrinti ne tik kokybišką šių produktų gamybą, bet ir saugų jų laikymą, sandėliavimą ir transportavimą parduotuvėms, prekyvietėms ar kitiems užsakovams. Tokiu atveju universali ir populiarumą tiek mažmeninėje, tiek didmeninėje prekyboje pelniusi pagalbinė priemonė yra plastikinės dėžės duonai, akivaizdžiai palengvinančios įvairius darbinius klausimus.

Ši prekių kategorija skirta lanksčiam plastikinių dėžių duonai pasirinkimui. Viskas priklauso nuo jūsų veiklos ir gaminamų duonos gaminių asortimento. Šios įvairių išmatavimų, svorio, talpos ir skirtingo dizaino dėžės yra tai, ko reikia jūsų verslo komfortui ir objektyviam darbui. Belieka pasirinkti optimaliausią jums variantą: mažos, didelės, su dangčiu, perforuotos, sulankstomos dėžės duonai ir kt.

Kodėl verta rinktis plastikines dėžes duonai? Visų pirma, tokios dėžės duonai, konditerijos gaminiams ar kitiems produktams laikyti yra saugios maisto sąlyčio atžvilgiu, jos yra higieniškos, taip pat pasižymi lengvai valomais paviršiais. Akivaizdu, kad dėl teigiamų savybių, patvarumo, tvirtumo, paprasto naudojimo ir gana universalaus pritaikymo plastikinės dėžės daugeliu atžvilgių yra puiki taros alternatyva bet kurios specifikos verslui. Be viso to, šios savybės lemia tokių plastikinių produktų populiarumą ir pritaikymą įvairiose sferose. Tad ir dėžės duonai - puikus daugumą darbinių klausimų palengvinantis sprendimas pramonės atstovams, prekybininkams, ūkininkams ir kt. Siekiame klientų lūkesčių išpildymo ir geriausio prekių kokybės bei kainos santykio.

Patogumą užtikrinanti galimybė - pirkimas internetu. Jeigu jums reikia didelių plastikinių dėžių duonai ar mažesnių dėžučių kitiems konditerijos gaminiams, įsigyti tinkamiausią variantą dabar labai paprasta. Šiuolaikinės technologijos lemia ne tik patogų apsipirkimą internetinėje platformoje, bet ir palankų prekių pristatymą visoje Lietuvoje. Užtikriname, kad pristatysime jūsų prekes ne tik Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, bet ir mažesniuose miestuose, t.y., Šiauliuose, Panevėžyje ir kt.